Pranie na telefon – co to takiego?

Pexels / Pixabay

Obecnie w wielu miastach w Polsce możesz zamówić pranie na telefon – Warszawa, Kraków, Wrocław to jedne z tych aglomeracji, w których bez trudu znajdziesz pralnie, świadczące tego typu nowoczesną i kompleksową usługę. Czym właściwie jest pranie na telefon? Na czym ono dokładnie polega i które pralnie świadczą tę usługę? Odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule.

Jakie usługi obejmuje pranie na telefon?

Narzekasz na brak czasu i masz dużo obowiązków rodzinnych i zawodowych, a góra prania w Twojej łazience wciąż rośnie? Zamiast się stresować i tracić cenne godziny na segregowanie i wieszanie wypranej odzieży, możesz skorzystać z prania na telefon. Co to takiego? To usługa, dzięki której oszczędzasz swój czas, ponieważ kurier odbiera pranie spod drzwi Twojego domu i w umówionym terminie przywozi je odświeżone i pachnące.

Pranie na telefon obejmuje wiele różnych usług, takich jak: odbiór worków z brudną odzieżą lub tekstyliami, usługi pralnicze – w tym: pranie chemiczne, wodne, magiel, prasowanie, impregnację oraz dowóz wypranych ciuchów do Twojego domu. Nie musisz więc jechać na miasto ani szukać pralni, nie marnujesz ani chwili na stanie w kolejce, ponieważ wszystko załatwiasz jedną rozmową telefoniczną.

Pranie na telefon: gdzie można zamówić?

Oto lista miast, w których bez problemu zamówisz obecnie pranie na telefon: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź, Radom, Bydgoszcz, Gdańsk, Toruń, Białystok, Szczecin. Usługę zamówisz też w Słupsku, Tarnowie, Lublinie i w kilkunastu miastach na Śląsku, takich jak: Chorzów, Katowice, Bytom i Dąbrowa Górnicza.

Nie znajdujesz swojej miejscowości wśród wskazanych miast? Szukasz najbliższej pralni na telefon? Wypróbuj wyszukiwarkę Pralni EBS! To proste narzędzie ułatwi Ci wybór. Dzięki niemu w kilka sekund znajdziesz pralnię, świadczącą usługi pralnicze na telefon i skontaktujesz się z jej personelem. Bez wychodzenia z domu, szybko i sprawnie załatwisz formalności i zamówisz kuriera po odbiór Twoich brudnych rzeczy.